Právě upraženo
Aleš
★★★★
„Pecka mě moc příjemně překvapila. Jemná chuť, sladká, lehce oříšková, vyvážená.“
Zákazník
★★★★★
„Pecka je super na večerní popíjení. V60 si dělám skoro každý večer!“
Zákazník
★★★★★
„Velmi se mi líbily tóny datlí. Chuť je jiná a baví mě.“
Zákazník
★★★
„Běžně kafe sice nepiju, ale nepoznal bych, že to není klasické kafe.“
Zákazník
★★★★
„Budu moc ráda, když si budu moct takovýto produkt koupit.“
Niki
★★★★★
„Je to výborný! Pro těhotný super!“
